Ministrul Oros a participat la videoconferința miniștrilor agriculturii și pescuitului din UE
Ministrul Agriculturii și Dezvoltării Rurale, Adrian Oros, a participat la videoconferința miniștrilor agriculturii și pescuitului din UE. Evenimentul a fost organizat de Președinția croată pentru a evalua măsurile adoptate în vederea limitării impactul negativ al [citește mai mult]
