Crescătorii de ovine și-au expus problemele în întâlnirea cu ministrul agriculturii, Nechita-Adrian Oros
Sute de crescători de animale din toată țara, în special de ovine, au participat joi 30 ianuarie la o întâlnire cu ministrul agriculturii, Nechita-Adrian Oros organizată la Centrul Cultural ”Ion Besoiu” din Sibiu. Fermierii au [citește mai mult]
