Compania Unicarm a făcut o donaţie importantă pentru sistemul medical românesc, greu încercat
În contextul necesităţilor momentului şi alăturându-se iniţiativelor de susţinere a spitalelor din România, în dorinţa de a diminua efectele Covid-19, compania Unicarm din Satu Mare a făcut o donaţie importantă pentru sistemul medical greu încercat. [citește mai mult]
