Reuniunea informală a miniștrilor agriculturii și pescuitului la București
În data de 4 iunie 2019 s-a desfășurat Consiliul informal al miniștrilor Agriculturii și Pescuitului din statele membre ale Uniunii Europene, eveniment organizat în marja Președinției României la Consiliul Uniunii Europene. Manifestarea a avut loc [citește mai mult]
