Poliţiştii au întocmit mai multe dosare penale după controalele făcute în sectorul silvic!
Poliţiştii au întocmit mai multe dosare penale şi au dat amenzi de peste 700.000 de lei după cele peste 1.400 de controale făcute în sectorul silvic. Potrivit Poliţiei Române, peste 1.300 de controale au fost [citește mai mult]
