Banat Agralim 2019 la cea de-a 17-a ediție
Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară a Banatului “Regele Mihai I al României” din Timișoara și Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș au organizat în perioada 24-26 mai a.c., cea de-a 17-a ediție [citește mai mult]
