Oficiul Fitosanitar BISTRIŢA-NĂSĂUD a emis un Buletin de avertizare
Direcţia Fitosanitară, prin Oficiul Fitosanitar BISTRIŢA-NĂSĂUD a emis Buletinul de avertizare cu nr. 46 din 17 octombrie 2019. La MĂR – se va aplica un tratament după recoltarea fructelor împotriva rapănului, făinării, moniliozei, bolilor de [citește mai mult]
